browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

O Nas

Jesteśmy małżeństwem które wiele czasu wspólnie spędzało w kuchni gotując, eksperymentując, pitrasząc, przetwarzając… Narodził się pomysł połączenia przyjemnego z pożytecznym. Postanowiliśmy nauczyć się gastronomii. Projekt „Kluseczka” jednak nie był naszym smakiem, sercem, filozofią gotowania, za to wiele nas nauczył.

Łycha Smaku syci, jednocześnie zachwycając węch i ciesząc oko. Proponujemy tradycyjną kuchnię polską, opartą na domowych przepisach, jednakże chcemy przenieść Was w każdy wtorek i czwartek do krainy egzotycznych smaków – to PierogiDej i ZupaDej.

Nie stosujemy proszków, konserwantów i produktów typu instant. Nie posługujemy się półproduktami, bardzo dbamy o jakość i wrażenia smakowe. Na niektóre dania trzeba poczekać, ponieważ przygotowywane są na bieżąco. Przysłowiowy schabowy ląduje na patelni w momencie zamówienia.

Dysponujemy codziennie szerokim wyborem dań (ponad 25 różnych), zup (min. 4 różne) i surówek (min. 5 różnych). Nasza wykwalifikowana i bardzo doświadczona kadra potrafi przygotować na życzenie w zasadzie każdą potrawę kuchni polskiej. Duże porcje i niskie ceny oraz niezapomniane walory smakowe to nasz atut.