browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Nasze dania

Zupy

Codziennie cztery różne, m.in:
grochówka, gulaszowa, barszcz ukraiński, kalafiorowa, brokułowa, kapuśniak, jarzynowa, fasolowa, barszcz, ogórkowa, rosół, z zielonego ogórka, krupnik, pieczarkowa oraz 
wiele innych tradycyjnych, dziś proponujemy

We wtorki - kulinarna podróż po całym świecie – ZupaDej

 

Pierogi

Wszystkie ręcznie lepione na miejscu. Codziennie: ruskie. Na życzenie: z serem.

W czwartki inne wariacje pierogowe – PierogiDej


Dodatki

- surówki (codziennie min. 5 różnych, dziś proponujemy),

- ziemniaki, kasza, ryż, frytki, kopytka, ziemniaki pieczone.

Dania stale dostępne

leniwe, naleśniki (twaróg/dżem/nutella/twaróg z owocami), schabowy, schab po góralsku, gulasz, mielony, pierś panierowana, roladki z brokułem, gyros, wątróbka drobiowa, placek węgierski, risotto, gołąbek w sosie, bigos, placki ziemniaczane.

Dania okazjonalne (obiad dnia)

karkówka z grila, pulpety w sosie, bryzol z pieczarkami, krokiety, schab z grilla, rumsztyk z cebulką, polędwiczki z serem, pierś z grila, pierś/ser/ananas, klopsiki w sosie, gulasz z wątroby, spagetti, golonka pieczona, żeberka w sosie, fasolka po bretońsku, łazanki, karkówka z cebulą, krokiety z mięsem, kluski śląskie, kotlet pożarski, kluski z twarogiem, pyzy z mięsem, potrawka z kurczaka, bitki w sosie, naleśniki „ruskie”, gołąbki ukraińskie, schab ze śliwką, pieczeń rzymska, szynka pieczona, kaszotto, żeberka pieczone, karkówka w sosie, wątróbka w warzywach, racuchy, stek z jajkiem… wiele, wiele innych. Dania na obiad dnia  powtarzają się nie częściej niż raz w miesiącu.